Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idris

Është emri yt Idris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Idriz, Idrissa, Idrees, Idrys, Idiris, Idrisse, Idriss
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida Therese
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15815 Idris's në Facebook. Pozicioni #4100
Kategoritë:Emrat e Uellsit - Popullore rumun emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga IdrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idris? Voto për emrin tënd