Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Humphrey

Është emri yt Humphrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Humfried
Variante:Onofre
Djem me tinguj të ngjashëm:Humphery, Humfrey, Humfry, Hinapouri, Humfroi, Humphry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humphfrey, Honbria, Hombre, Honbrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8835 Humphrey's në Facebook. Pozicioni #6516
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga HumphreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Humphrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Humphrey? Voto për emrin tënd