Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Horst

Është emri yt Horst? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harshad, Hristo, Hurste, Harakhty, Harjot, Harjeet, Harsada, Hurst
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hargita, Harshita, Hrista, Harshit, Harshada, Hereswitha, Harsita, Hereswith
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3460 Horst's në Facebook. Pozicioni #13631
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga HorstPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Horst? Voto për emrin tënd


Është emri yt Horst? Voto për emrin tënd