Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Honorina

Është emri yt Honorina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Honor
Djem me tinguj të ngjashëm:Hewan Moreno, Huyana Rama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Honorine, Henrianne, Hümeyran
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Honorina's në Facebook. Pozicioni #111790
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HonorinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Honorina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Honorina? Voto për emrin tënd