Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Holmes

Është emri yt Holmes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helmig, Hlinka, Hải Long, Holms, Hlink, Halling, Hữu Long, Houweling
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helenka, Hellamns, Hải Lan Châu, Helmanisha, Hlengiwe, Hellena Mieke, Hallo Mens, Hoi Lam J
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1525 Holmes's në Facebook. Pozicioni #25107
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga HolmesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Holmes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Holmes? Voto për emrin tënd