Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hjalmar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hjalmar.
Është emri yt Hjalmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hjllmar, Hjalmer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hjálmur
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Hjalmar's në Facebook. Pozicioni #40247
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga HjalmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hjalmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hjalmar? Voto për emrin tënd