Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hildemar

Është emri yt Hildemar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Heldemar
Djem me tinguj të ngjashëm:Heldemar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hildimar, Hilda-Mari, Hildemarie, Hilde-Mari, Hildemara, Hilde-Marie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Hildemar's në Facebook. Pozicioni #517531
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HildemarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hildemar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hildemar? Voto për emrin tënd