Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hildebrand

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hildebrand.
Është emri yt Hildebrand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Hilbran, Hilbrand, Hilbrantsje, Hilbren, Hildebrandt, Hillebrand, Hillebrant
Djem me tinguj të ngjashëm:Hildbrand, Hildebrandt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hildebranda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Hildebrand's në Facebook. Pozicioni #159428
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë
Komente nga HildebrandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hildebrand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hildebrand? Voto për emrin tënd