Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hersilia

Është emri yt Hersilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harshal, Herschel, Hershel, Harsala, Hercilia, Hercule, Hrychleah, Hersila
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harisel, Heriklia, Harisla, Herclio, Hershell, Harshly
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Hersilia's në Facebook. Pozicioni #620827
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HersiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hersilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hersilia? Voto për emrin tënd