Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hengist

Është emri yt Hengist? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hoàng Thái, Hồng Thái, Hoàng Duệ, Hoangtu, Heinsdy, Hemakuta, Hoàng Đức Duy, Hoàng Duy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hoàng Thu Thảo, Hoàng Thị Hảo, Hong Thut, Hanzade, Hồng Thảo, Hồng Thúy, Hương Thủy, Honesty
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Hengist's në Facebook. Pozicioni #621033
Kategoritë:
Komente nga HengistPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hengist? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hengist? Voto për emrin tënd