Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hendrix

Është emri yt Hendrix? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hendrik, Hendricus, Hamidreza, Hendrikus, Hendrick, Hindrik, Henderikus, Hendrikes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hendrika, Hindrick, Hendrikje, Hindrikje, Hinderika, Hinderkje, Hendrike, Hendriekje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2940 Hendrix's në Facebook. Pozicioni #15453
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HendrixPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hendrix? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hendrix? Voto për emrin tënd