Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helton

Është emri yt Helton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Haldan, Hilton, Holden, Holdon, Healhtun, Hltm, Halden, Holdan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hildine, Hilledina, Haldana, Hiltina, Hilda - Ayuni, Heiltien, Hildónia, Heldin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620 Helton's në Facebook. Pozicioni #48409
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga HeltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helton? Voto për emrin tënd