Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helmer

Është emri yt Helmer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Helmar, Helmera
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmar, Hilmer, Helmar, Hallmar, Holmr, Halmar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Holmara, Helma Maria, Heleonara, Helmera, Heliomar, Helena Maria, Hilmary, Halime Nur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 715 Helmer's në Facebook. Pozicioni #43695
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga HelmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helmer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helmer? Voto për emrin tënd