Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helewidis

Është emri yt Helewidis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helladius, Hlutwig, Hellados, Heilidus, Hludwig, Helladios, Hiltjo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Haldis, Hildeke, Halldis, Hildja, Hilletje, Houweltsje, Haldisa, Hiltsje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Helewidis's në Facebook. Pozicioni #1185798
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HelewidisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helewidis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helewidis? Voto për emrin tënd