Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haven

Është emri yt Haven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hoven, Haben, Havyn, Hovan, Hiệp Hiền, Haefen, Hophin, Habimama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Havana, Hevean, Heaven, Hiểu Phàm, Havvana, Hevin, Hovno, Huppim
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6315 Haven's në Facebook. Pozicioni #8505
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga HavenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haven? Voto për emrin tënd