Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hartmut

Është emri yt Hartmut? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hardtmuth, Hardinata, Hardiyanto, Heardind, Harda Yudanta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hardtmuth, Hardinata, Hardiyanto, Heardind, Harda Yudanta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Hartmut's në Facebook. Pozicioni #38634
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga HartmutPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hartmut? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hartmut? Voto për emrin tënd