Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harleen

Është emri yt Harleen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Harlan, Harlon, Harlen, Harilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Herlina, Harlenne, Harlean, Hurilayn, Harlene, Herleen, Harlyn, Hiralnia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6215 Harleen's në Facebook. Pozicioni #8617
Kategoritë:
Komente nga HarleenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harleen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harleen? Voto për emrin tënd