Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hannelore

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hannelore.
Është emri yt Hannelore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hannalore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hannalore
Vlerësimi:
5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2210 Hannelore's në Facebook. Pozicioni #19125
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HannelorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hannelore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hannelore? Voto për emrin tënd