Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hamlin

Është emri yt Hamlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hammond
Djem me tinguj të ngjashëm:Hán Lâm, Hamlyn, Hanauhoulani, Hanlon, Hemamalini
Vajza me tinguj të ngjashëm:Huyền Linh, Henny Layne, Hamelin, Hạnh Linh, Hanneleen, Hannelien, Hemalin, Huỳnh Uyên Linh
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Hamlin's në Facebook. Pozicioni #77146
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga HamlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hamlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hamlin? Voto për emrin tënd