Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hamlet

Është emri yt Hamlet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hamo. "Hamlet" famous play and character by William Shakespeare.
Djem me tinguj të ngjashëm:Humility, Hamlett, Hamoelet, Hemalata
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hemlata, Himelda, Hameld, Hannelotte, Humilitiy, Hanne Melholt
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4620 Hamlet's në Facebook. Pozicioni #10824
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HamletPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hamlet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hamlet? Voto për emrin tënd