Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hajnal

Është emri yt Hajnal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hassanal, Hashmal, Huseyin Ali, Huy Ken Li, Hosnel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hakumele, Ho Khanh Ly
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Hajnal's në Facebook. Pozicioni #91792
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HajnalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hajnal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hajnal? Voto për emrin tënd