Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hadrian

Është emri yt Hadrian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadriaan, Houterman, Huy Trân, Hadrien, Hadoram, Hải Trịnh, Hải Trần
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hadrienne, Hodierna, Heidrun, Hadrayani, Hadriane, Hội Trân, Ho Tram Anh, Ha Tram
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1585 Hadrian's në Facebook. Pozicioni #24420
Kategoritë:
Komente nga HadrianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hadrian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hadrian? Voto për emrin tënd