Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gustel

Është emri yt Gustel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gadiel, Gadil, Gaddiel, Gedalya, Gadal, Gwystyl, Gedaliah, Gedalyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gittel, Gedula, Giddel, Gitel, Gedala, Gudula, Gothel, Gudule
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Gustel's në Facebook. Pozicioni #799741
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GustelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gustel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gustel? Voto për emrin tënd