Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gustavus

Është emri yt Gustavus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gustaaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Gustavs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gadfg
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Gustavus's në Facebook. Pozicioni #96097
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga GustavusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gustavus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gustavus? Voto për emrin tënd