Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gulliver

Është emri yt Gulliver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guiliver, Gillivray, Glover, Guoleifr, Gilber, Gilvarry, Gulab Rao
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glafira, Gulperi, Gulbahar, Gelber, Glauber, Gülaver, Gülbahar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Gulliver's në Facebook. Pozicioni #48122
Kategoritë:
Komente nga GulliverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gulliver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gulliver? Voto për emrin tënd