Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Grover

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Grover.
Është emri yt Grover? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gurupriya, Greipr, Georffrey, Grafere, Grober
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gurupriya, Greipr, Georffrey, Grafere, Grober
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5470 Grover's në Facebook. Pozicioni #9535
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga GroverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grover? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grover? Voto për emrin tënd