Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Griffith

Është emri yt Griffith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gruffydd
Djem me tinguj të ngjashëm:Garabed, Griffyth, Gruffydd, Grippiud, Gruffudd, Gairbhith, Gerbout, Gruffud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Griffty, Gurbet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1255 Griffith's në Facebook. Pozicioni #28984
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga GriffithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Griffith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Griffith? Voto për emrin tënd