Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gotthard

Është emri yt Gotthard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godard
Djem me tinguj të ngjashëm:Godraidh, Godard, Godaert, Godehard, Godert, Godart, Godhard, Goddard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gudrid, Geterd, Gederoth, Gittruut, Gethruida
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Gotthard's në Facebook. Pozicioni #359906
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GotthardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gotthard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gotthard? Voto për emrin tënd