Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Girts

Është emri yt Girts? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gurutz, Gerardus, Gradaigh, Grades, Geerhardus, Gerhardus, Gradje, Gratus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerritje, Garaitz, Geertje, Geartsje, Grietje, Gratske, Greetje, Gratje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Girts's në Facebook. Pozicioni #42864
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga GirtsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Girts? Voto për emrin tënd


Është emri yt Girts? Voto për emrin tënd