Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Girolamo

Është emri yt Girolamo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hieronymus
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerolamo, Garlyn, Garlen, Gurleen, Gerlanio, Garlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralene, Gerrilyn, Gearlean, Gerrilynn, Gerlania, Gerliene, Gerlin, Graellana
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Girolamo's në Facebook. Pozicioni #61967
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GirolamoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Girolamo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Girolamo? Voto për emrin tënd