Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gintars

Është emri yt Gintars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gundars, Guntars, Gintaras, Gendrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gendrike
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Gintars's në Facebook. Pozicioni #450357
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga GintarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gintars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gintars? Voto për emrin tënd