Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gilmar

Është emri yt Gilmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gilmer, Gilmore, Gioilamhuire, Gelmer, Gilmaro, Gelmar, Giselmaere, Gilmário
Vajza me tinguj të ngjashëm:Golnar, Gulinar, Glenmary, Gilmary, Gulinear, Ghislainer, Gülnar, Gülnur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1825 Gilmar's në Facebook. Pozicioni #21991
Kategoritë:Popullore italian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga GilmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gilmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gilmar? Voto për emrin tënd