Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gift

Është emri yt Gift? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabbatha, Gvido, Govad, Gopathi, Gibot, Gevito, Gia Phát
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gobad, Gabiatti, Gaby Di, Giáp Thị Tươi, Gepetto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18555 Gift's në Facebook. Pozicioni #3602
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga GiftPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gift? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gift? Voto për emrin tënd