Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giedrius

Është emri yt Giedrius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Godric, Giodorus, Guiderius, Göktürk Go
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gấu Trúc, Göktürk, Gutierrez
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1890 Giedrius's në Facebook. Pozicioni #21427
Kategoritë:Emrat Lituanisht - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga GiedriusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giedrius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giedrius? Voto për emrin tënd