Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gianmarco

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gianmarco.
Është emri yt Gianmarco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Goumaris, Genrazy, Gummarus, Gunnars, Gumarich, Généreux, Gomarus, Gunārs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Generosa, Giannerys, Generose, Gea Maris
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1410 Gianmarco's në Facebook. Pozicioni #26635
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GianmarcoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianmarco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianmarco? Voto për emrin tënd