Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giancarlo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giancarlo.
Është emri yt Giancarlo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian-Carlo, Gian Carlo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gian Karlho
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14315 Giancarlo's në Facebook. Pozicioni #4439
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga GiancarloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giancarlo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giancarlo? Voto për emrin tënd