Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gertrude

Është emri yt Gertrude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Geertruida
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gertraud, Gertruda, Gertrud, Geertruida, Gjertrud, Geertruda, Gertruud, Guurtruida
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14575 Gertrude's në Facebook. Pozicioni #4369
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga GertrudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gertrude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gertrude? Voto për emrin tënd