Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geltrude

Është emri yt Geltrude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gildert, Gildardo, Gjildert, Geldert, Gildred
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geltruda
Vlerësimi:
1/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Geltrude's në Facebook. Pozicioni #360392
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GeltrudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geltrude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geltrude? Voto për emrin tënd