Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Garner

Është emri yt Garner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guarniero, Garnier, Garnero, Germer, Grenier, Gurmehar, Germar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graça Maria, Gurnoor, Guarnerio
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1740 Garner's në Facebook. Pozicioni #22783
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga GarnerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Garner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Garner? Voto për emrin tënd