Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gardell

Është emri yt Gardell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gwrddywal, Gretel, Grathwohl, Gurudayal, Greidyawl, Gerard Tel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grediola, Gredel, Gretal, Grethel, Gretl, Gardelia, Gretli, Grettel
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Gardell's në Facebook. Pozicioni #225627
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GardellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gardell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gardell? Voto për emrin tënd