Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fritjof

Është emri yt Fritjof? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Frithjof
Djem me tinguj të ngjashëm:Fridtjof, Fridtjov, Frithjof, Fritjov, Fridjof, Friethjof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fridtjof, Fridtjov, Frithjof, Fritjov, Fridjof, Friethjof
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Fritjof's në Facebook. Pozicioni #139080
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FritjofPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fritjof? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fritjof? Voto për emrin tënd