Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fridolin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fridolin.
Është emri yt Fridolin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fridolinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Friedhelm, Friedlein, Freidhelm, Friedlin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fredeline, Fredeleen, Friedolien, Frieda Lena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Fridolin's në Facebook. Pozicioni #104273
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy
Komente nga FridolinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fridolin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fridolin? Voto për emrin tënd