Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franzl

Është emri yt Franzl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:franz
Djem me tinguj të ngjashëm:Firman Jaya Gulo, Frensel, Frenshelo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Franciele, Francelli, Francieli, Francell, Francielle, Francille, Fränzel, Francielly
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Franzl's në Facebook. Pozicioni #329721
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FranzlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franzl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franzl? Voto për emrin tënd