Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frantz

Është emri yt Frantz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fernandes, Fernando Jesus, Faramundus, Frantisek, Fernandez, Frandszk, Frantik, Frantek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Febri Yanti Syah, Frantiska, Frantzes, Frontogoj, Firanitsy, Frantšeska, Fera Andika, Františka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5565 Frantz's në Facebook. Pozicioni #9407
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FrantzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frantz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frantz? Voto për emrin tënd