Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Forest

Është emri yt Forest? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Forrest, Faraasat, Forjættede, Forseti, First, Ferguut, Farsit, Frasquito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fariishta, Fereshteh, Fresta, Foresta, Farista, Ferista
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10075 Forest's në Facebook. Pozicioni #5906
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga ForestPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Forest? Voto për emrin tënd


Është emri yt Forest? Voto për emrin tënd