Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flavien

Është emri yt Flavien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:flavian
Djem me tinguj të ngjashëm:Flaviano, Flavian, Fleben
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fulpina, Filipina, Fulpine, Felviany, Flaviana, Filippine, Flaviane, Flavianna
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Flavien's në Facebook. Pozicioni #48135
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FlavienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flavien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flavien? Voto për emrin tënd