Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fitzgerald

Është emri yt Fitzgerald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fitz Gerald, Fitsgerald, Fitz-Gerald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fitzgerald.
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2640 Fitzgerald's në Facebook. Pozicioni #16743
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga FitzgeraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fitzgerald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fitzgerald? Voto për emrin tënd