Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filbert

Është emri yt Filbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filiberto, Fulbert, Flobert, Folbert, Filburt, Filibert, Folpert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felabeorht, Filberta, Felberta, Filiberta
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1765 Filbert's në Facebook. Pozicioni #22534
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga FilbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filbert? Voto për emrin tënd