Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ferguson

Është emri yt Ferguson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fearghas
Djem me tinguj të ngjashëm:Furkan, Furqan, Fraasn, Furqon, Farson, Freseman, Furqaan, Freskim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frosina, Farzaana, Fruzsina, Frekemei, Farzana, Friesina, Farsana, Farzam
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1245 Ferguson's në Facebook. Pozicioni #29167
Kategoritë:
Komente nga FergusonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ferguson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ferguson? Voto për emrin tënd