Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fenton

Është emri yt Fenton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fontana, F`enton, Fountaine, Fontaine, Fionntan, Fintan, Fontane, Fontayne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fontanne, Fanthene, Fantine, Fountain, Fantina
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1820 Fenton's në Facebook. Pozicioni #22034
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga FentonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fenton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fenton? Voto për emrin tënd